keci-site-geldi-keci-sayfa

Keçi’nin “inadına edebiyat” serüveni 6. sayısında. Bu yeni sayıda okuru neler bekliyor? Kitaba ve edebiyata emek... … devamı için »

mario-levi

Yapıtlarındaki hümanist söylemle, acıyı, aşkı, hüznü, İstanbul’u ve insana ilişkin en temel duyguları ustaca dile getiren,... … devamı için »

sema-kaygusuz

Kıvrak, coşkulu ve incelikli diliyle kurduğu edebiyat evreninde bugüne kadar öykü ve romanları pek çok ödüle... … devamı için »

semih-gumus-irmak-zileli

Eleştirmenlik, yayın yönetmenliği, yazarlık gibi farklı alanlarda emek veren ve iki farklı kuşağın temsilcisi olan Semih... … devamı için »

img_2217-croplu

Yayıncılığın güncel konularının tartışıldığı Zeynep Cemali Edebiyat Günü’nün açılış konuşmasını, her yaşa sunduğu edebiyat verimiyle ustalaşan... … devamı için »

msokmen_3

Türkiye’de ve dünyada düşünce ve ifade özgürlüğünün hayata geçirilmesi için 20 yılı aşkın süredir çeşitli alanlarda... … devamı için »

zceg6-panel

Yayıncılığımızın deneyimli editörlerinden Sevengül Sönmez, Sel Yayıncılık’ın Genel Yayın Yönetmeni İrfan Sancı ile Türkiye Yayıncılar Birliği... … devamı için »

meslegimiz-yayincilik-projesi

Türkiye Yayıncılar Birliği, Mesleğimiz Yayıncılık Projesi kapsamında, yayıncılığın mesleki standartlarını ve yeterliliklerini, Avrupa Birliği kıstaslarına uyumlu... … devamı için »

metin-celal

Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı, yayıncı, eleştirmen, şair Metin Celâl Zeynioğlu, yayıncılığımızın bugününü belirleyen önemli güncel başlıkların... … devamı için »

frankfurt-kitap-fuari-2016

Dünyanın en önemli kitap fuarlarından biri olan 68. Frankfurt Kitap Fuarı, dünya yayıncılığının yoğun katılımıyla gerçekleşti.... … devamı için »

yigit-kalafatoglu

Yeni medya ve iletişim stratejisti Yiğit Kalafatoğlu, bireyin dijital mecraları ve teknolojileri kullanımına ilişkin yolculuğunu ve... … devamı için »

muren-beykan

Zeynep Cemali Öykü Yarışması Proje Başkanı ve Günışığı Kitaplığı Yayın Yönetmeni Müren Beykan, 2016 yılında ülke... … devamı için »