Başyazı-2

Dört yılı geride bırakan e-dergi Keçi, “inadına edebiyat” diyerek çıktığı yolda 9. sayısıyla yaza merhaba diyor.... … devamı için »

Levent Erden - Keçi web görseli

İletişim ve sosyal medya konularında dünyanın önde gelen uzmanlarından, Next Academy Başkanı Levent Erden, geleceğin dijital... … devamı için »

GB - Keçi görseli

2015 Yunus Nadi Öykü Ödülü sahibi, çağdaş edebiyatımızın dikkati çeken ismi Gaye Boralıoğlu, her yaştan insanın... … devamı için »

Batuhan Aydagül slider

Sabancı Üniversitesi Eğitim Reformu Girişimi (ERG) Direktörü, eğitim uzmanı, analist Batuhan Aydagül, 20 yılı aşkın deneyimiyle,... … devamı için »

Söyleşi - Keçi web görseli

Yazar ve yayıncı Mine Soysal, uzman klinik psikolog, pedagog İnci Vural ve blogcuanne.com adlı bloğuyla tanınan... … devamı için »

Gülsevink Slıder IKO_2641

Çocukların okul ve sokak hallerini, hayatın acıtıcı gerçekleriyle harmanlayıp, gizem ve mizah dolu üslubuyla öyküleştiren Gülsevin Kıral, çocuk edebiyatı... … devamı için »

SERKAN GÜLPINAR

5. sınıflarla gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamasında, Behiç Ak’ın Bulutlara Şiir Yazan Çocuk romanındaki şiir yazma, sanat, dil ve... … devamı için »

Erman Karadan

9. sınıflarla gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamasında, Mine Soysal’ın İstanbul Masalı adlı anlatısı ile gençlik romanı Uzakta’daki İstanbul dokusu,... … devamı için »

Engin Tutlu

5, 6 ve 7. sınıflarla okul çapında gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamasında, Ömer Açık’ın Benim Babam Ömür Adam adlı... … devamı için »

PINAR BAYSAL

7. sınıflarla gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamasında, Osman Şahin’in Köprü Kitaplar koleksiyonu için yazdığı Katuna’da Dokuz Ay adlı romanındaki... … devamı için »

KEÇİ 9
YAZ 2018

PDF indirmek için

Bu sayıdaki yazılar

Bir Hayat Ekseni: Edebiyat

Gaye Boralıoğlu

Özgür Çocuk Edebiyatı Mümkün mü?

Mine Soysal, İnci Vural, Elif Doğan

Uzakta Bir İstanbul Masalı

Yaratıcı Okuma Uygulamaları

Benim Babam Nasıl Adam ?

Yaratıcı Okuma Uygulamaları

Nasıl Geçer Katuna’da Dokuz Ay ?

Yaratıcı Okuma Uygulamaları
Diğer sayılar için tıklayın