Başyazı-2

Dört yılı geride bırakan e-dergi Keçi, “inadına edebiyat” diyerek çıktığı yolda 9. sayısıyla yaza merhaba diyor.... … devamı için »

Levent Erden - Keçi web görseli

İletişim ve sosyal medya konularında dünyanın önde gelen uzmanlarından, Next Academy Başkanı Levent Erden, geleceğin dijital... … devamı için »

GB - Keçi görseli

2015 Yunus Nadi Öykü Ödülü sahibi, çağdaş edebiyatımızın dikkati çeken ismi Gaye Boralıoğlu, her yaştan insanın... … devamı için »

Batuhan Aydagül slider

Sabancı Üniversitesi Eğitim Reformu Girişimi (ERG) Direktörü, eğitim uzmanı, analist Batuhan Aydagül, 20 yılı aşkın deneyimiyle,... … devamı için »

Söyleşi - Keçi web görseli

Yazar ve yayıncı Mine Soysal, uzman klinik psikolog, pedagog İnci Vural ve blogcuanne.com adlı bloğuyla tanınan... … devamı için »

Gülsevink Slıder IKO_2641

Çocukların okul ve sokak hallerini, hayatın acıtıcı gerçekleriyle harmanlayıp, gizem ve mizah dolu üslubuyla öyküleştiren Gülsevin Kıral, çocuk edebiyatı... … devamı için »

SERKAN GÜLPINAR

5. sınıflarla gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamasında, Behiç Ak’ın Bulutlara Şiir Yazan Çocuk romanındaki şiir yazma, sanat, dil ve... … devamı için »

Erman Karadan

9. sınıflarla gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamasında, Mine Soysal’ın İstanbul Masalı adlı anlatısı ile gençlik romanı Uzakta’daki İstanbul dokusu,... … devamı için »

Engin Tutlu

5, 6 ve 7. sınıflarla okul çapında gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamasında, Ömer Açık’ın Benim Babam Ömür Adam adlı... … devamı için »

PINAR BAYSAL

7. sınıflarla gerçekleştirilen yaratıcı okuma uygulamasında, Osman Şahin’in Köprü Kitaplar koleksiyonu için yazdığı Katuna’da Dokuz Ay adlı romanındaki... … devamı için »

KEÇİ 9
YAZ 2018

PDF indirmek için

Bu sayıdaki yazılar

Bir Hayat Ekseni: Edebiyat

Bir Hayat Ekseni: Edebiyat

Gaye Boralıoğlu
Özgür Çocuk Edebiyatı Mümkün mü?

Özgür Çocuk Edebiyatı Mümkün mü?

Mine Soysal, İnci Vural, Elif Doğan
Uzakta Bir İstanbul Masalı

Uzakta Bir İstanbul Masalı

Yaratıcı Okuma Uygulamaları
Benim Babam Nasıl Adam ?

Benim Babam Nasıl Adam ?

Yaratıcı Okuma Uygulamaları
Nasıl Geçer Katuna’da Dokuz Ay ?

Nasıl Geçer Katuna’da Dokuz Ay ?

Yaratıcı Okuma Uygulamaları
Diğer sayılar için tıklayın