IKO_6103

Son sayımız YAZ 2015’i umutla, yeni bir yol heyecanıyla kapatmıştık. Yaz ayları iyi geçmedi; “iyi” ne... … devamı için »

IKO_5862_resized

Örneğin, Unutma Bahçesi ’ni bitirdiğim zaman, altı saat “unutma” üzerine konuşabilirim. Ama sonra, yeni bir yabanıl alana... … devamı için »

FeyzaHepçilingirler

Yarım asırlık edebiyat yolculuğunun her adımında, Türkçe’nin niteliklerini öven, dilin eksilmesine, yanlış kullanımlarına direnen “dil gönüllüsü”... … devamı için »

IKO_5728_resized (1)

Fantastik edebiyatın önemli eserlerini dilimize kazandıran, “Harry Potter” dizisinin çevirmenlerinden, sinema yazarı Kutlukhan Kutlu, çevirmenin edebiyat yayıncılığındaki... … devamı için »

IMG_4429

34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı kapsamında, yazar Ahmet Büke, usta eleştirmen, yazar Semih Gümüş’le “Bir Blog... … devamı için »

Karin

Çağdaş edebiyatımızın ödüllü kalemlerinden Karin Karakaşlı, her yaş için iki anadilde yazan, okuyan, düşünen ve eğitim... … devamı için »

IMG_3890

34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı kapsamında, yazar Müge İplikçi, reklamcı ve yazar Tolga Gümüşay, Günışığı Kitaplığı... … devamı için »

Ort: Frankfurt am Main / Hessen / Deutschland
Aufnahmedatum: 18.10.2008

Caption:  Alljaehrlich im Herbst, findet in Frankfurt am Main, die Frankfurter Buchmesse, die groesste Buechershow der Welt statt.  Die Tuerkei ist 2008 der Ehrengast,  das Gastland der Frankfurter Buchmesse.
© copyright: Alexander Heimann / Frankfurter Buchmesse 

Im Bild: 


Presse- und Unternehmenskommunikation
Reineckstrasse 3
60313 Frankfurt am Main
press@book-fair.com

© Copyright frei nur fuer journalistische Zwecke. Keine Model-Release-Vertraege/Persoenlichkeitsrechte der abgebildeten Personen vorhanden. 
Keine Weitergabe an Dritte. Belegexemplar erbeten an:
Frankfurter Buchmesse

© Copyright-free for journalistic purposes only, no other rights are available.

Presse- und Unternehmenskommunikation
Reineckstrasse 3
60313 Frankfurt am Main 
press@book-fair.com

Dünyanın en önemli kitap fuarlarından biri olan 67. Uluslararası Frankfurt Kitap Fuarı, 14-18 Ekim tarihleri arasında dünya... … devamı için »

IKO_5280

İletişim Yayınları ve Birikim Yayıncılık’ın yöneticilerinden, yayıncılığa uzun yıllar emek veren Tuğrul Paşaoğlu, gelecekte dijital yayıncılığın... … devamı için »

maxresdefault

Blogcuanne.com adlı blog sayfasında binlerce yetişkine dillendirici, düşündürücü ve eğitici yazılar ve konular paylaşan Elif Doğan,... … devamı için »

20151123142807_snm_2664

Başta kadın hakları olmak üzere pek çok toplumsal konuya ilişkin gazete yazıları ve romanlarıyla sevilen, çağdaş... … devamı için »