basyazi-görsel

Türkiye’de her kesimden insanın ekonomik hortumun içine sürüklendiği zor bir dönemde, kitaba ve yayıncılığa emek verenlerin... … devamı için »

PINAR KÜR

Öyküleri, romanları ve çevirileriyle çağdaş edebiyatımızın köşe taşlarından biri olan Pınar Kür, yazarlık yolculuğunun ilk durağı... … devamı için »

IKO_7180

Edebiyat yayıncılığına ve dergiciliğine 40 yıldır emek veren, saygın şiir ödüllerinin sahibi, şair Turgay Fişekçi, genç kuşakların... … devamı için »

EDEBİYAT SÖYLEŞİ

Can Yayınları Genel Yayın Yönetmeni, yazar Cem  Akaş; çağdaş edebiyatımızın her yaşa seslenebilen yazarlarından Müge İplikçi... … devamı için »

PİYASA

Kırmızı Kedi, Arasta ve Emek Kitap’ın sahibi Haluk Hepkon; D&R Genel Müdür Yardımcısı Cem Özyiğit ve Türkiye... … devamı için »

MİNE SÖĞÜT

Yazarlık veriminin yanı sıra gazeteci kimliğiyle de tanınan Mine Söğüt, günümüz dünyasında edebiyat ve medya gibi... … devamı için »

Frankfurt am Main / Hessen / Hesse / Deutschland / Germany.
09.10.2010
†bersicht auf die Besucherschlangen in Halle 3


Die Fotos der Frankfurter Buchmesse duerfen ausschliesslich fuer redaktionelle Zwecke im Rahmen der journalistischen Berichterstattung ueber die Frankfurter Buchmesse verwendet werden.
Keine Weitergabe an Dritte. 
Belegexemplar erbeten an:
Frankfurter Buchmesse
Presse- und Unternehmenskommunikation
Reineckstrasse 3
60313 Frankfurt am Main 
press@book-fair.com

Deneyimli yayıncı Metin Celâl, dünyanın en büyük kitap fuarı olarak kabul edilen Frankfurt Kitap Fuarı’na ve... … devamı için »

SÖYLEŞİ GELECEK

20 yıl sonra nasıl bir yayıncılık olacak? Kitaba, yayınevlerine ne olacak? Metis Yayınları’nın kurucularından, editör, çevirmen... … devamı için »

MB

Geçen mayıs ayında yarışmamız, 500’ün üzerinde öyküyle sekizinci kez sonlandı. Gençler bu yıl, “kararlılık” temasını, çeşitli... … devamı için »

Şafak Pala

Bursa Nilüfer Belediyesi Kütüphaneleri Müdürü  Şafak Pala, bugünün dünyasında kütüphanelerin toplumsal dayanışmaya ve bilgiye erişimdeki eşitsizliğin... … devamı için »