ZCEG_YENISIZ-DOSYA-KAPAGI_1158

Haziran 2014’ten bu yana kültür sanat ortamına etki eden zorlu koşulları, ortak meseleleri ve yeni çözüm... … devamı için »

MS-SLIDER-TEKRAR

Günışığı Kitaplığı Genel Yayın Yönetmeni, yazar Mine Soysal, yıllık yayıncılık konferansı 11. Zeynep Cemali Edebiyat Günü’nün... … devamı için »

BQ-SLIDER-TEKRAR

Uluslararası Yayıncılar Birliği (IPA) Başkanı, ülkesi Birleşik Arap Emirlikleri’nin deneyimli yayıncısı Bodour Al Qasimi, dünyada kitap... … devamı için »

2LI-SLIDER-TEKRAR

Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı ve Uluslararası Yayıncılar Birliği (IPA) Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Kocatürk, yayıncılık sektörümüzde... … devamı için »

SEMIH-SLIDER-TEKRAR

Metis Yayınları Kurucu Yayın Yönetmeni Semih Sökmen, yayıncılığın en temel evrensel ilkelerinden olan kültürel çeşitliliğin korunması... … devamı için »

ZO-YENIDEN-1500

PEN Yazarlar Derneği Türkiye Başkanı, gazeteci, yazar, eleştirmen, aktivist Zeynep Oral, sansür ve otosansür kıskacında gitgide... … devamı için »

NAZ-SLIDER-TEKRAR

İklim direnci uzmanı Naz Beykan, yayıncılığın hem iklim değişikliğine etkilerine hem de iklim kriziyle birlikte gelecekte... … devamı için »

3LU--SLIDER-TEKRAR

Yayıncılığımızın üç genç ismi; editör, yayıncı Mehmet Erkurt, çevirmen Merve Sevtap Ilgın ve illüstratör Volkan Akmeşe,... … devamı için »

MB-TEKRAR-1500

Zeynep Cemali Öykü Yarışması Proje Başkanı ve Günışığı Kitaplığı Yayın Yönetmeni, editör Müren Beykan, yarışmanın 11.... … devamı için »

ERDAL-SLIDER-TEKRAR

Ülkemizin en önemli finans danışmanlarından Erdal Kesrelioğlu, yayıncılık dünyasını 2022’de bekleyen ekonomik iklimi değerlendiriyor, firmaların bütçelerini... … devamı için »