KECI-AKIS-SLIDER_1500

Son 10 yılda yayıncılığımıza, kültür sanat ortamına, eğitimde edebiyata etki eden zorlu koşulları, ortak meseleleri ve... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-LATIFE

Usta yazar Latife Tekin, “iklim krizi ve yayıncılığımız” temalı yayıncılık konferansının kapanış konuşmasında edebiyat ve yayıncılık... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-BEHIC

40 yılı aşkın sanat verimiyle her yaştan okuru etkileyen sanatçı Behiç Ak, tüketim kültüründen kentsel dönüşüme,... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-3 LU PANEL

Yayıncılık, iklim krizinin iletişimini, dilini, araçlarını nasıl düşünmeli? İklim değişikliğini anlatan profesyoneller, Myra Ajans’tan Damla Özlüer... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-NAZ

“İklim krizi ve yayıncılığımız” temasında düzenlenen yıllık yayıncılık konferansının küratörü, iklim değişikliği uzmanı Naz Beykan’ın çerçeve... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-AYTAC

İklim, ekoloji ve çevre konularındaki kitaplarıyla tanınan Yeni İnsan Yayınları’nın kurucularından, genel yayın yönetmeni Aytaç Timur,... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-BEYZA

Ünitek Selüloz Kâğıt ve Kimya firması İş Geliştirme Müdürü Beyza Bozkurt Elbingil, “Yayıncılığın Değer Zincirinde İklim... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-SERMET

Ülkemizin en deneyimli matbaacılarından, Ofset Yapımevi yöneticilerinden Sermet Tolan, “Yayıncılığın Değer Zincirinde İklim Krizi”ni matbaacılık sektörünün... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-MB

Zeynep Cemali Öykü Yarışması Proje Başkanı ve Günışığı Kitaplığı Yayın Yönetmeni, editör Müren Beykan, yarışmanın on... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-EMRAH

Sürdürülebilirlik uzmanı Dr. Emrah Alkaya, yayıncılık sektörünün değer zincirinde, iklim kriziyle uzun soluklu bir mücadelenin olanaklarını... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-MS

Günışığı Kitaplığı Genel Yayın Yönetmeni, Türkiye Yayıncılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, yazar Mine Soysal, gelenekselleşen yayıncılık... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-ZEYNEP

Türkiye Yayıncılar Birliği Ar-Ge ve Dış İlişkiler Sorumlusu Zeynep Atiker, yurtiçinde ve yurtdışında meslek örgütlerinin iklim... … devamı için »

KECI S18-SLIDER-AKTIVISTLER

Üç genç iklim aktivisti, iklim değişikliği uzmanı Naz Beykan’ın kolaylayıcılığında, iklim krizine karşı mücadelelerini, karşılaştıkları güçlükleri... … devamı için »